Ερωτηματολόγιο για τους Γονείς.
Αγαπητοί γονείς,
Σκοπός της έρευνας είναι η διερεύνηση των σχέσεων μεταξύ των γονέων και της εκπαιδευτικής κοινότητας. Αναμένουμε τις απαντήσεις σας με στόχο την εξαγωγή ασφαλών και ωφέλιμων συμπερασμάτων για τη συνέχεια και βελτίωση της εκπαιδευτικής διαδικασίας. Η βοήθειά σας κρίνεται πολύτιμη.
*Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο.
Αξιολογήστε όλα τα θέματα, επιλέγοντας αυτό που νομίζετε ότι σας αντιπροσωπεύει καλύτερα.
Σας ευχαριστούμε θερμά,
Με εκτίμηση,
Οι εκπαιδευτικοί Τζώρτζη Ελισάβετ, Αϊβαλή Γεωργία, Καραμούντζου Κωνσταντίνα

Ερωτηματολόγιο περιστατικών βίας και εκφοβισμού στη σχολική μονάδα μας.
Σημείωσε ελεύθερα και ειλικρινά τις απόψεις σου, όποιες και να είναι.
Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο και απευθύνεται στους μαθητές του Γενικού Λυκείου Νεμέας για το Σχολικό Έτος 2021-22.

Για την υλοποίηση του ερωτηματολογίου συνεργάστηκαν ανά ομάδες οι μαθητές της Α΄ τάξης Λυκείου στα πλαίσια του μαθήματος "Εφαρμογές Πληροφορικής", στο κεφάλαιο Εφαρμογών Νέφους, Σύγχρονη και Ασύγχρονη Συνεργασία από Απόσταση χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Google Forms.

Αποτελέσματα - Συμπεράσματα.